Dodaj ogłoszenie
Praca
Zdrowe i piekne kobiety, jak mezczyzni filizanka Pomeranian szczenieta do przyjecia. Zarejestrowane i kontrolowane weterynarza. Bardzo towarzyskie z ludzmi. Posiada wszystkie dokumenty zdrowia. Jezeli zainteresowany, skontaktuj sie z nami.<
2019-10-17

Asystent Doradcy Klienta
 - Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Modlniczka k/Krakowa, Szczecin, Luboń.

Podstawowe obowiązki:
Modlniczka
2019-10-16

Programista Projektant warstwy fizycznej

- praca stacjonarna w Gdyni

Gdynia
2019-10-14
Witam.
Poszukuje partnerów do firmy istniejącej już kilkanaście lat na rynku kilkunastu krajów Europy
Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki uzależnione od zaangażowania.
Wymagania:
- trochę wolnego czasu
- komputer lub
2019-10-14
Twój przyszły Pracodawca to jedno z najbardziej elitarnych i

innowacyjnych przedsiębiorstw w Gdyni. Przejrzyj naszą ofertę,

rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na kilka stanowisk,

w tym:
Gdynia
2019-10-11

WWT
Solutions- jako  agencja zatrudnienia z wieloletnim
doświadczeniem obecnie poszukuje pracownika na stanowisko kierowca
ciężarówki.

wymagania
wobec kandydatów- prawo jazdy, karta kierowcy, świ

2019-10-10
Poszukujemy pracowników fizycznych z Ukrainy do pracy na

terenie całej Polski.

Praca na zakładach produkcyjnych, fabrykach, przy montażu

oraz na produkcji.

Możliwość pracy du

Warszawa
2019-10-09

Siedlce
2019-10-09